Γενική Διεύθυνση

ΤΑΞΧΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 07/05/2021 - 19/05/2022

ΥΠΤΓΟΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 11/03/2020 - 06/05/2021

ΤΑΞΧΟΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 14/06/2017 - 10/03/2020

ΑΝΤΓΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 09/09/2013 - 13/06/2017

ΣΧΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 02/04/2012 - 08/09/2013

ΥΠΤΓΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 23/09/2010 - 01/04/2012

ΑΝΤΓΟΣ ΨΥΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 29/11/2007 - 22/09/2010

ΑΝΤΓΟΣ ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 06/10/2004 - 28/11/2007

ΥΠΤΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 15/04/2002 - 05/10/2004

ΥΠΤΓΟΣ ΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 10/07/2000 - 14/04/2002

ΑΝΤΓΟΣ ΚΑΖΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 26/10/1998 - 09/07/2000

ΑΝΤΓΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 02/04/1994 - 25/10/1998

ΑΝΤΓΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 16/11/1990 - 01/04/1994

ΑΝΤΓΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 01/12/1988 - 15/11/1990

ΥΠΤΓΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 27/05/1986 - 30/11/1988

ΥΠΤΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 01/08/1983 - 26/05/1986

ΥΠΤΓΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 30/04/1981 - 31/07/1983

ΤΑΞΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 01/01/1981 - 29/04/1981

ΥΠΤΓΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 13/08/1976 - 31/12/1980

ΑΝΤΓΟΣ ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 28/01/1975 - 31/07/1976

ΣΧΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 16/04/1974 - 27/01/1975

ΥΠΤΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 25/08/1970 - 15/04/1974

ΑΝΤΓΟΣ ΚΡΗΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 05/01/1968 - 24/08/1970

ΤΑΞΧΟΣ ΦΙΟΡΕΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 19/05/1965 - 04/01/1968

ΣΧΗΣ ΦΙΟΡΕΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 04/01/1962 - 18/05/1965

ΥΠΤΓΟΣ ΑΣΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 21/05/1959 - 03/01/1962

ΥΠΤΓΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 03/05/1957 - 20/05/1959

ΥΠΤΓΟΣ ΚΟΝΤΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 15/10/1952 - 02/05/1957

ΥΠΤΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 12/08/1952 - 14/10/1952

ΣΧΗΣ ΜΠΑΡΛΑΣ ΚΙΜΩΝ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 01/06/1952 - 11/08/1952

ΥΠΤΓΟΣ ΚΟΚΟΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 06/04/1951 - 31/05/1952

ΤΑΞΧΟΣ ΚΟΚΟΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διατελέσας Γενικός Διευθυντής 22/11/1950 - 05/04/1951